+389 75 403 001
+389 75 403 001

Нашите производи

Со гордост ви ја претставуваме нашата програма на мебел за вашиот дом, дизајнирани со страст и внимание на детали. Откријте ја нашата понуда за уникатен стил и комфор во вашиот дом. Актуелната понуда се наоѓа во нашиот салон во Струга, а тековните промоции можете да ги следите на нашата Facebook страна

Спални соби

Спалните соби од нашата колекција претставуваат убава симбиоза на комфор и стил. Со внимателно избрани дизајни и висококвалитетни материјали, ние ја креираме вашата оаза на спокојство и релаксација.

Види повеќе

Мебел по мерка

Изработуваме мебел по мерка на вашиот простор и ваш вкус. Секој проект е уникатен со цена прилагодена за вашиот буџет. Нашиот тим ќе создаде ентериер според модерните трендови и ваши идеи и очекувања.

Види повеќе

Трепезариски маси и столици

Избираме производи изработени од квалитетни материјали кои лесно се вклопуваат во вашиот ентериер. Ви нудиме комбинација од врвен дизајн и функционалност, за уживање во секојдневието и семејните дружби.

Види повеќе

Комоди

Нашиот избор на комоди претставува едноставен и елегантен начин да го организирате и украсите вашиот дом. Со различни дизајни и размери, висококвалитетни материјали, издржливост и функционалност, нашите комоди се практични и стилски решенија за секоја соба.

Види повеќе

Клуб маси

Симбол на елегантност и практичност. Со внимателно изработени детали и различни стилови, клуб масите го дополнуваат богатството на вашиот ентериер. Функционални и естетски пријатни, идеални за уште поголема удобност и секојдневно уживање во просторот.

Види повеќе

Кои сме ние?

Капитол мебел е посветена на креирање на уникатни и квалитетни решенија на мебел, прилагодени специфично на вашите потреби и стилови. Со години на искуство, ние гордо стоиме зад нашата определба за висок стандард на изработка и избор на материјали.

Во нашиот асортиман ќе пронајдете спални соби, трпезариски маси и столици, комоди и клуб маси, секој елемент внимателно дизајниран да внесе удобност и стил во вашиот дом. Откријте го светот на елеганција и функционалност со Капитол мебел.

4

години

постоење

искуство со децении

+389 75 403 001

Зошто да не изберете нас?

Гарантираме врвен квалитет и модерен дизајн за дом со уникатен стил и функционалност.

Одличен квалитет

Нашата прва и најважна предност е нашата ангажираност кон извонреден квалитет. Не правиме компромиси кога станува збор за изборот на материјали. Секој производ е изработен со грижа и внимание на детали, со гаранција за долготрајност.

Најквалитетни материјали

Внимателно ги избираме материјали од кои е изработен мебелот во нашата понуда. Секој производ се изработува од селектирани материјали кои се издржливи и елегантни, обезбедувајќи долготрајност и висок степен на квалитет.

Модерен Дизајн

Нашите производи гарантираат функционалност и внесуваат современ стил во вашиот дом. Ги следиме најновите трендови и постојано ја обновуваме нашата понуда обезбедувајќи ви модерни и елегантни парчиња.

Комоди

Нашиот избор на комоди е симбол на елегантност и практичност. Со различни дизајни и димензии, комодите се идеални за организација и декорација на секој простор. Изработени се со прецизност и висококвалитетни материјали.

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Комоди

Капитол мебел

Трпезариски маси и столици

Совршена комбинација на функционалност и елеганција. Дизајнирани со внимание на детали и изработени од висококвалитетни материјали со висок степен на издржливост и стил. Со нашите трпезариски маси и столици, вашата трпезарија станува место за уживање со семејството и гостите.

+389 75 403 001

Трпезариски маси и столици

Капитол мебел

Трпезариски маси и столици

Капитол мебел

Трпезариски маси и столици

Капитол мебел

Трпезариски маси и столици

Капитол мебел

Трпезариски маси и столици

Капитол мебел

Трпезариски маси и столици

Капитол мебел

Трпезариски маси и столици

Капитол мебел

Побарајте препорака од нас

Започнете го процесот на трансформација на вашиот дом со нас. Збогатете го својот енетиер со нашите производи.

+389 75 403 001

Мебел по мерка

Нашиот мебел по мерка е вашата визија претворена во реалност. Секој производ се изработува според вашиот стил, уникатен дизајн и за ваши потреби.

Мебел по мерка

Капитол мебел

Мебел по мерка

Капитол мебел

Мебел по мерка

Капитол мебел

Мебел по мерка

Капитол мебел

Мебел по мерка

Капитол мебел

Мебел по мерка

Капитол мебел

Клуб маси

Нашиот избор на клуб маси е вистинско уметничко дело. Со модерен и функционален дизајн, овие маси ги збогатуваат секој простор. Се вклопуваат во различни стилови и овозможуваат функционалност и елеганција во едно.

+389 75 403 001

Клуб маси

Капитол мебел

Клуб маси

Капитол мебел

Клуб маси

Капитол мебел

Клуб маси

Капитол мебел

Клуб маси

Капитол мебел

Клуб маси

Капитол мебел

Побарајте препорака од нас

Започнете го процесот на трансформација на вашиот дом со нас. Збогатете го својот енетиер со нашите производи.

+389 75 403 001

Спални соби

Модели на спални соби за вистински одмор и релаксација. Со модерен и елегантен дизајн, нашите спални соби ви нудат комфор и стил во едно.

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Спални соби

Капитол мебел

Контакт

Контактирајте нè за сите вашите прашања и барања за вашите потреби за мебел.
Нашиот тим од експерти за мебел е подготвен да одговори на вашето прашање со најдобро решение за вашите потреби.

Адреса

Туристичка А1 Струга, Северна Македонија

Телефон

+389 75 403 001

Loading
Your message has been sent. Thank you!